موتورخانه واحدهای مسکونی و تجاری بهینه‌سازی می‌شوند

زمان مطالعه 1 دقیقه

موتورخانه واحدهای مسکونی و تجاری بهینه‌سازی می‌شوند

به کزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، آیین رونمایی از طرح ملی بهینه‌سازی موتورخانه واحدهای مسکونی و تجاری امروز با حضور حسن منتظرتربتی، مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران برگزار شد.

شرکت ملی گاز ایران در راستای بهینه‌سازی مصرف گاز طبیعی و در نتیجه کاهش آلودگی هوا و کاهش هزینه مشترکان و همچنین ایجاد اشتغال در کشور، «طرح ملی بهینه‌سازی موتورخانه واحدهای مسکونی و تجاری» را در دستور کار قرار داده تا با حمایت مالی و فنی از آن دسته از مشترکان گاز طبیعی که سیستم موتورخانه مرکزی گرمایشی دارند، نسبت به بررسی وضع فنی آنها به‌صورت رایگان اقدام شود.

با اختصاص و پرداخت هزینه‌های لازم توسط شرکت ملی گاز ایران، سیستم موتورخانه مشترکان در بخش‌های سرویس و تنظیم مشعل، عایق‌کاری تأسیسات و نصب دستگاه ضدرسوب مغناطیسی ارزیابی، اصلاح و بهینه‌سازی می‌شود.

مشترکان واجد شرایط و همچنین شرکت‌های دارای رتبه یک تا پنج تأسیسات از سازمان برنامه و بودجه یا شرکت‌های معرفی‌شده توسط اتحادیه شوفاژکاران می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و تکمیل فرم ثبت‌نام از این سامانه استفاده کنند.موتورخانه واحدهای مسکونی و تجاری بهینه‌سازی می‌شوند

دیدگاه ها   هیچ نظری ثبت نشده است

  1. هنوز درباره این خبر هیچ دیدگاهی وجود ندارد. دیدگاه خود را درباره این موضوع بیان کنید.
برای نمایش نام کامل خود، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

رویال وب
آژانس طراحی و تبلیغات