احداث ۱۰۰ هزار واحد مسکن محرومان/ سهم گیلان ۲ هزار واحد است

زمان مطالعه 1 دقیقه

احداث ۱۰۰ هزار واحد مسکن محرومان/ سهم گیلان ۲ هزار واحد است

به گزارش خبرنگار مهر، عملیات احداث ۲ هزار واحد مسکن محرومان در گیلان امروز (پنجشنبه) با حضور محمد باقر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی به صورت پایلوت در روستای نرگستان شهرستان صومعه سرا آغاز شد.

محمد باقر نوبخت در حاشیه این مراسم درباره اجرای این پروژه اظهار کرد: تفاهمنامه احداث دو هزار واحد مسکن محرومان روز گذشته میان سازمان برنامه و بودجه، استانداری گیلان و بنیاد مسکن استان امضا و تبادل شده بود.

وی با بیان اینکه این تعداد واحد مسکونی طی ۹ ماه آینده به صورت همزمان احداث، تکمیل و واگذار خواهد شد، گفت: تأمین مسکن برای نیازمندان و محرومان از دغدغه‌های دولت و اولویت‌های آن است.

معاون رئیس جمهوری با اشاره به اینکه توجه به اجرای طرح‌های تولیدی و عمرانی دو برنامه مهم دولت در راستای توسعه است، گفت: در استان گیلان در بخش تولید ۹۲ پروژه با هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار و در بخش عمرانی نیز ۴۸ طرح در دستور کار قرار دارد.

وی در ادامه به احداث بیش از ۱۰۰ هزار واحد مسکونی در سطح کشور اشاره و تصریح کرد: سهم استان گیلان از این تعداد واحد مسکونی دو هزار واحد است.

لازم به ذکر است با حضور معاون رئیس جمهوری شروع عملیات بهسازی محور پیربازار به ضیابر نیز آغاز شد.احداث ۱۰۰ هزار واحد مسکن محرومان/ سهم گیلان ۲ هزار واحد است

دیدگاه ها   هیچ نظری ثبت نشده است

  1. هنوز درباره این خبر هیچ دیدگاهی وجود ندارد. دیدگاه خود را درباره این موضوع بیان کنید.
برای نمایش نام کامل خود، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

رویال وب
آژانس طراحی و تبلیغات