پروژه های نهضت ملی مسکن میناب باید تا دهه فجر به نتیجه برسد

سرپرست فرمانداری ویژه میناب گفت: سال جاری باید پروژه نهضت ملی مسکن در میناب با جدیت به نتیجه برسد و در دهه فجر امسال شاهد بهره برداری تعدادی از این پروژه ها باشیم.

زمان مطالعه 1 دقیقه

پروژه های نهضت ملی مسکن میناب باید تا دهه فجر به نتیجه برسد

محمد رادمهر، سرپرست فرمانداری ویژه میناب امروز (25 اردیبهشت ماه) درباره روند پروژه های نهضت ملی مسکن گفت: شتاب بخشی به طرح های نهضت ملی مسکن یک مطالبه مردمی و خواست عمومی است، این طرح کلیدی دولت سیزدهم با هم افزایی همه مدیران و دستگاه های اجرایی به سرانجام خواهد رسید.

وی عنوان کرد: وظیفه همه ما خدمت رسانی به مردم است و امیدواریم با همکاری و تعامل بتوانیم مشکلات مردم شهرستان را حل کنیم.

این مسئول با بیان اینکه تامین مسکن یکی از مهمترین دغدغه های مردم است، افزود: نهضت ملی مسکن از اصلی ترین طرح های دولت سیزدهم است و ضروردت دارد دستگاه های ذیربط در راستای اهداف برنامه ریزی شده، اهتمام ویژه ای داشته و در روند اجرایی پروژه ها تسریع کنند؛ همچنین بانک ها هم باید در این مسیر کمک کنند.

رادمهر عنوان کرد: انتظار داریم پروژه نهضت ملی مسکن در شهر میناب سرعت بگیرید و درصورتی که پروژه ها براساس قراردادهای مربوطه به پیشرفت فیزیکی لازم نرسیده باشند، بر اساس ضوابط به پیمانکاران توانمند واگذار می شود.

وی تصریح کرد: در این موضوع با کسی تعارف نداریم، همه پیمانکاران موظفند نسبت به تعهدشان عمل کنند و در غیر این صورت بر اساس قانون با آن ها برخورد خواهد شد.

سرپرست فرمانداری ویژه میناب یادآور شد: هرگونه خرید و فروش امتیاز طرح نهضت ملی مسکن ممنوع بوده و عواقب آن به عهده خریدار و فروشنده خواهد بود.

پروژه های نهضت ملی مسکن میناب باید تا دهه فجر به نتیجه برسد

دیدگاه ها هیچ نظری ثبت نشده است

  1. هنوز درباره این خبر هیچ دیدگاهی وجود ندارد. دیدگاه خود را درباره این موضوع بیان کنید.
برای نمایش نام کامل خود، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

رویال وب
آژانس طراحی و تبلیغات