افزوده شدن 2000 واحد به ظرفیت پروژه های نهضت ملی مسکن دزفول

رییس اداره راه و شهرسازی دزفول گفت: 2 هزار واحد با تصویب کمیسیون ماده پنج استان به ظرفیت پروژه های نهضت ملی مسکن دزفول اضافه شد.

زمان مطالعه 1 دقیقه

افزوده شدن 2000  واحد به ظرفیت پروژه های نهضت ملی مسکن دزفول

ابوذر موحد با اشاره به نشست اخیر کمیسیون ماده پنج خوزستان بیان کرد: طرح تفضیلی و تفکیکی فاز یک آوان شهر با مساحت 97 هکتار و گام (فاز) 2 آوان شهر دزفول با مساحت 83 هکتار از اراضی دولتی شهرستان مورد بازنگری قرار گرفت و در کمیسیون ماده پنج استان به تصویب رسید.

وی با اشاره به تصویب گام 2 آوان شهر دزفول ادامه داد: بیش از 2 هزار واحد مسکونی در 500 قطعه زمین 375 متر مربعی با تصویب این طرح برای متقاضیان طرح نهضت ملی مسکن در دزفول فراهم خواهد شد.

رییس اداره راه و شهرسازی دزفول گفت: این واحدها با تصویب کمیسیون ماده پنج و به منظور ارتقای کیفیت زندگی و کاهش هزینه متقاضیان مسکن، به صورت 2 طبقه و چهار واحدی در این اراضی احداث می شود.

موحد بیان کرد: طرح تفصیلی و تفکیکی گام اول آوان شهر از دیگر مصوبه های این کمیسیون بود که بر اساس آن تعداد 1794 قطعه زمین 200 متری جهت اجرای طرح جوانی جمعیت مورد تایید قرار گرفت و آماده ادامه مراحل واگذاری به خانوارهای مشمول این طرح شد.

وی یادآور شد: سهمیه دزفول در طرح نهضت ملی مسکن ساخت بیش از 8100 خانه طی چهار سال است و هم اکنون حدود 4200 واحد طرح مسکن ملی با پیشرفت های فیزیکی مختلف در این شهرستان در حال احداث است.

افزوده شدن 2000 واحد به ظرفیت پروژه های نهضت ملی مسکن دزفول

دیدگاه ها هیچ نظری ثبت نشده است

  1. هنوز درباره این خبر هیچ دیدگاهی وجود ندارد. دیدگاه خود را درباره این موضوع بیان کنید.
برای نمایش نام کامل خود، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

رویال وب
آژانس طراحی و تبلیغات