حمایت بانک مسکن برای بهره گیری از فناوری های نوین ساخت

مدیرعامل بانک مسکن از پرداخت 15 هزار و 658 فقره تسهیلات حوادث غیرمترقبه در بخش های ساخت، تکمیل، معیشتی و کشاورزی در مناطق آسیب دیده خبر داد.

زمان مطالعه 1 دقیقه

حمایت بانک مسکن برای بهره گیری از فناوری های نوین ساخت

عباس حسینی با اشاره به وقوع حوادث غیرمترقبه در کشور و برنامه بانک مسکن برای کمک به بازسازی واحدهای مسکونی حادثه دیده اظهار کرد: بانک مسکن 38 هزار و 846 فقره تسهیلات در قالب مشارکت مدنی، فروش اقساطی، جعاله، مرابحه معیشتی و مرابحه بخش کشاورزی به مبلغ بیش از 18 هزار میلیارد ریال به حادثه دیدگان پرداخت کرده است.

وی ادامه داد: سال گذشته 15 هزار و 658 فقره تسهیلات بالغ بر 8 هزار و 187 میلیارد ریال در بخش های ساخت، تکمیل، معیشتی و کشاورزی در مناطق آسیب دیده پرداخته شد.

وی افزود: پرداخت تسهیلات در بخش حوادث غیرمترقبه از مسئولیت ها و تعهدات اجتماعی بانک مسکن محسوب می شود.

به گفته مدیرعامل بانک مسکن، علاوه بر حمایت مالی از خسارت دیدگان به عنوان وظیفه قانونی بانک؛ بهترین راهکار برای مواجهه با حوادث غیرمترقبه و بروز کمترین خسارت و زیان، ساخت مسکن باکیفیت و مقاوم است. از این رو سیاست های اعتباری بانک مسکن با رویکرد حمایت از سازندگان حرفه ای و شرکت های دانش بنیان به منظور بهره گیری از فناوری های نوین ساخت و ساز در جهت توسعه ساخت مسکن استاندارد و باکیفیت در کشور تدوین و اجرایی شده است.

حمایت بانک مسکن برای بهره گیری از فناوری های نوین ساخت

دیدگاه ها هیچ نظری ثبت نشده است

  1. هنوز درباره این خبر هیچ دیدگاهی وجود ندارد. دیدگاه خود را درباره این موضوع بیان کنید.
برای نمایش نام کامل خود، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

رویال وب
آژانس طراحی و تبلیغات