احداث بیش از 3500 واحد مسکن محرومین از ابتدای دولت تاکنون

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خوزستان از احداث بیش از 3500 واحد مسکونی محرومین از ابتدای دولت تاکنون در استان خبرداد.

زمان مطالعه 1 دقیقه

احداث بیش از 3500 واحد مسکن محرومین از ابتدای دولت تاکنون

محمد خانچی امروز 21 فروردین ماه در نشست بررسی و رفع موانع مسکن محرومین که در محل سالن جلسات این معاونت برگزار شد، با اشاره به تاکیدات امام راحل و رهبر انقلاب در خصوص ساخت مسکن برای مستضعفان و محرومین اظهار کرد: با توجه به نگاه دولت سیزدهم به مسکن و خدمت رسانی به محرومین، از ابتدای دولت تاکنون بیش از 3500 واحد مسکونی محرومین احداث و واگذار شده و هم اکنون بیش از 2700 واحد مسکونی ویژه محرومین در شهرهای مختلف استان در حال ساخت است.

به گزارش ایسنا، وی با بیان اینکه بهبود بخشیدن به وضعیت بافت های فرسوده در استان با توجه به شرایط موجود نیازمند کار جهادی است، افزود: تشکیل ستاد بازسازی توسط بنیاد مسکن در برخی از مناطق از جمله بندر امام و… از جمله اقداماتی است که در استان برای بهبود وضعیت بافت فرسوده در حال انجام است.

خانچی با اشاره به اقدامات انجام شده برای صدور سند مالکیت ساختمان های فاقد سند رسمی در مناطق کم برخوردار عنوان کرد: در راستای قانون تعیین تکلیف وضعیت ثبتی اراضی و ساختمان های فاقد سند رسمی، برای ساکنان محله ملاشیه سند مالکیت رسمی صادر می شود و امیدواریم در آینده نزدیک شاهد این اقدام در مناطق محروم و کم برخوردار سطح استان باشیم.

احداث بیش از 3500 واحد مسکن محرومین از ابتدای دولت تاکنون

دیدگاه ها هیچ نظری ثبت نشده است

  1. هنوز درباره این خبر هیچ دیدگاهی وجود ندارد. دیدگاه خود را درباره این موضوع بیان کنید.
برای نمایش نام کامل خود، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

رویال وب
آژانس طراحی و تبلیغات