ظرفیت نهضت ملی مسکن پرند افزایش یافت

مدیرعامل شرکت عمران پرند از اجرا 33500 واحد نهضت ملی مسکن این شهر خبر داد و گفت: میانگین پیشرفت پروژه ها 25 درصد است.

زمان مطالعه 1 دقیقه

ظرفیت نهضت ملی مسکن پرند افزایش یافت

آرش صیادی با اشاره به دستور اکید دولت برای ساخت مسکن در کشور، از استفاده تمام ظرفیت های شهر جدید پرند برای پاسخگویی به واجدین شرایط نهضت ملی خبر داد.

وی با اعلام تایید شرایط حدود 80000 نفر متقاضی واجد شرایط نهضت ملی در پرند، تصریح کرد: از ابتدای دولت الحاق زمین در چند نقطه از شهر پرند در دستور کار قرار گرفت که در فاز 7 پرند پس از طی مراحل قانونی الحاق به محدوده شهر بیش از 18 هزار واحد در این فاز جانمایی و روند انتخاب سازندگان و عملیات ساخت آغاز شد.

وی تاکید کرد: در اراضی 145 هکتاری ورودی شهر پرند با طی فرآیندهای قانونی در نیمه دوم سال گذشته قریب 11 هزار واحد بارگذاری شد. باقیمانده نیز در فازهای 3 و 6 پرند جانمایی شدند.

وی افزود: در همین راستا و با توجه به دستور اکید وزیر راه و شهرسازی مبنی بر تامین زمین حداکثری و افزایش ظرفیت تولید مسکن با عنایت به حجم تقاضای بسیار زیاد برای مسکن در شهر پرند 3000 واحد مسکن جدید در انتهای سال تامین زمین و ظرفیت سازی شد.

به گفته وی، روند انتخاب سازنده و شروع عملیات در دست اجراست که با در نظر گرفتن این 3000 واحد تعداد واحد های نهضت ملی پرند از 30500 واحد به 33500 واحد افزایش و میانگین پیشرفت فیزیکی کل 25 درصد است.

بنا بر اعلام شرکت عمران شهر جدید پرند، پروژه های نهضت ملی مسکن پرند در شمال فاز 6 با میانگین پیشرفت 75 درصد، فاز 7 با میانگین پیشرفت 35 درصد، جنوب فاز 3 با میانگین پیشرفت 65 درصد و همچنین در فاز صفر در مرحله خاکبرداری است.

ظرفیت نهضت ملی مسکن پرند افزایش یافت

دیدگاه ها هیچ نظری ثبت نشده است

  1. هنوز درباره این خبر هیچ دیدگاهی وجود ندارد. دیدگاه خود را درباره این موضوع بیان کنید.
برای نمایش نام کامل خود، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

رویال وب
آژانس طراحی و تبلیغات