تحویل واحدهای مسکن مهر پردیس بدون امکانات ضروری

درحالی از تحویل بخشی از واحدهای مسکن مهر در پردیس ماه ها می گذرد اما به دلیل کم کاری پیمانکاران واحدهای مذکور قابل سکونت نیست. این پروژه ها فاقد آسانسور، پمپ، مخزن و ... هستند.

زمان مطالعه 3 دقیقه

تحویل واحدهای مسکن مهر پردیس بدون امکانات ضروری

اواخر دیماه امسال مدیرعامل شرکت عمران پردیس به با اشاره به اولتیماتوم به 13 پیمانکار کم کار مسکن مهر این شهر گفته بود: پیمانکاران به جای ساخت پروژه ها با پول متقاضیان مسکن مهر خانه و خودرو خریدند.

خلیل محبت خواه با اشاره به برگزاری جلسه با پیمانکاران کم کار مسکن مهر شهر جدید پردیس، اظهار کرد: در گذشته برخی پیمانکاران پروژه مسکن مهر عادت کرده بودند پول را پیش پیش دریافت می کردند. اینها به جای آن که پول را به پروژه تزریق کنند با آن ماشین و خانه می خریدند.

وی با بیان این که در زمان حاضر همه پیمانکاران -مسکن مهر- منفی هستند، افزود: تا دیروز 24 دیماه به پیمانکاران فرصت دادیم که گزارش مربوط به پروژه ها را بیاورند، هر کدام امروز به شرکت عمران نیایند از پروژه ها کنار گذاشته می شوند.

مدیرعامل شرکت عمران پردیس بیان کرد: پروژه ها را به صورت اورژانسی با 15 درصد قیمت بالاتر به پیمانکاران جدید واگذار خواهیم کرد.

13 پیمانکار کم کار از سوی شرکت عمران اولتیماتوم گرفته اند.

کمی بیش از یکماه از این اولتیماتوم می گذرد و مشخص نیست کدامیک از این پیمانکاران به کار خود ادامه داده و کدامیک از پروژه ها کنار گذاشته شده اند. اما در این بین معضل دیگری گریبان مالکان مسکن مهر شهر پردیس را گرفته است.

طی ماه های اخیر پروژه های متعددی در این شهر و با حضور وزیر راه و شهرسازی افتتاح شد. بخشی از این واحدها با گذشت چند ماه از افتتاح و واگذاری به مالکان آنها، قابل سکونت نیستند.

به عنوان مثال پروژه ای که پیمانکار آن «تحکیم ساخت» است مواردی را که در تعهدش است، در قبال پروژه ها انجام نداده است. این پیمانکار که در فاز 8 در حال ساخت واحدهای مسکن مهر است، واحدها را بدون آسانسور، پمپ، مخزن، درب ورودی بلوک و درب های داخل واحد تحویل مردم می دهد.

این مسئله باعث شده تا مالکان مسکن مهر طی ماه های اخیر چندین بار به شرکت عمران شهر جدید پردیس مراجعه کنند. روز گذشته نیز برخی از مالکان مقابل شرکت عمران چادر زده و خواستار ملاقات با مدیرعامل شده بودند.

یکی از این مالکان در این باره می گوید: حدود 6 ماه است که واحد مسکن مهر را تحویل گرفته ام اما تاکنون نتوانسته ام در ان ساکن شوم.

وی افزود: یکی از مشکلات ما مربوط به دستگاه های خدمات رسان از جمله وزارت نیرو است. با وجود این که واحد مسکن مهر تحویل شده، اما هنوز برق ندارد.

وی ادامه داد: از سوی دیگر پیمانکار واحدها را بدون درب، پمپ، مخزن و آسانسور تحویل مردم می دهد. وقتی از آنها می پرسیم چرا واحد را ناقص تحویل می دهید می گویند از شرکت عمران طلب داریم. این در حالی است که شرکت عمران نیز می گوید هیچ بدهی به پیمانکاران ندارد. در این بین گرفتار شده ایم و در این سرما چاره ای جز آمدن جلو شرکت عمران پردیس و اعتراض در این سرما نداریم.

یکی دیگر از مالکان گفت: حدود 2 ماه است که واحدم را تحویل گرفته ام و همان مشکل سایر پروژه های واگذار شده را دارد.

وی افزود: خانه ام قابلیت سکونت ندارد، در حالی که با وضعیت بد اقتصادی در حال پرداخت اقساط وام هستم.

وی اضافه کرد: از وزیر راه و شهرسازی می خواهیم به موضوع تحویل واحدهای مسکن مهر پردیس وارد شود، چرا پیمانکاران به تعهدات خود پایبند نیستند. چرا هیچ برخوردی با آنها انجام نمی شود.

لازم به ذکر است خبرنگار تسنیم برای پیگیری این اتفاق با شرکت پیمانکار نیز تماس گرفت که بی نتیجه ماند.

تحویل واحدهای مسکن مهر پردیس بدون امکانات ضروری

دیدگاه ها هیچ نظری ثبت نشده است

  1. هنوز درباره این خبر هیچ دیدگاهی وجود ندارد. دیدگاه خود را درباره این موضوع بیان کنید.
برای نمایش نام کامل خود، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

رویال وب
آژانس طراحی و تبلیغات