قرارداد 335 هزار واحد نهضت ملی مسکن منعقد شد

مدیرعامل بانک مسکن گفت: هم اکنون در پروژه نهضت ملی مسکن برای 335 هزار واحد مسکونی جهت ساخت، قرار داد منعقد کرده ایم و نزدیک به 45 هزار واحد دیگر نیز در بانک مسکن در حال تشکیل پرونده است.

زمان مطالعه 1 دقیقه

قرارداد 335 هزار واحد نهضت ملی مسکن منعقد شد

به گزارش خبرنگار مستقر در نمایشگاه رسانه های ملی ایران؛ سید عباس حسینی مدیرعامل بانک مسکن در نخستین روز نمایشگاه از غرفه مهر بازدید کرد.

سید عباس حسینی مدیرعامل بانک مسکن با تاکید براینکه بانک مسکن عهده دار تحقق شعار سال است، گفت: براساس تأکیدات رهبر معظم انقلاب مهار تورم و رشد اقتصادی از محل مسکن و نهضت ملی مسکن تحقق پیدا می کند. نهضت ملی مسکن از جمله محدود فعالیت های اقتصادی محسوب می شود و در سراسر کشور گستردگی دارد.

مدیرعامل بانک مسکن در ادامه تاکید کرد: نهضت ملی در تمام استان های کشور در حال پیشرفت است؛ رشد، توسعه، آبادانی و امید از طریق تأمین مسکن ریشه خواهد گرفت. تأمین مسکن قطعاً جز دغدغه های اصلی خانوار و جوانان محسوب می شود که اعضای کابینه دولت با جدیت در حال ساخت و ساز و عرضه واحدهای مسکونی در بازار هستند.

وی خاطرنشان کرد: بانک مسکن در توسعه ابر پروژه مسکن گام های مؤثری بر می دارد و اساساً نهضت ملی مسکن به بانک مسکن گره خورده است؛ مابقی بانک ها به دلیل مشکلات نظام بانکی همکاری های لازم و مستمر را ندارند.

حسینی در ادامه تاکید کرد: هم اکنون در پروژه نهضت ملی مسکن برای 335 هزار واحد مسکونی جهت ساخت، قرار داد منعقد کرده ایم و نزدیک به 45 هزار واحد دیگر نیز در بانک مسکن در حال تشکیل پرونده است. بابت 335 هزار واحد مسکونی حدود 140 همت بار مالی بر دوش بانک مسکن است.

قرارداد 335 هزار واحد نهضت ملی مسکن منعقد شد

دیدگاه ها هیچ نظری ثبت نشده است

  1. هنوز درباره این خبر هیچ دیدگاهی وجود ندارد. دیدگاه خود را درباره این موضوع بیان کنید.
برای نمایش نام کامل خود، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

رویال وب
آژانس طراحی و تبلیغات