شناسایی 6000 خانه خالی در پردیس

مدیرعامل شهر جدید پردیس از شناسایی 6000 خانه خالی در پردیس و عرضه 500 واحد از این تعداد خانه ها به بازار مسکن خبر داد.

زمان مطالعه 1 دقیقه

شناسایی 6000 خانه خالی در پردیس

خلیل محبت خواه در خصوص آمار خانه های خالی آن شهر و شناسایی بنگاه های غیرمجاز و فاقد مجوز، از شناسایی 116 بنگاه معاملات املاک غیرمجاز خبر داد و گفت: 56 تعداد از این بنگاه ها پلمب قطعی شد و به سایر بنگاه های مشاور املاک غیرمجاز اخطار داده شده تا نسبت به اخذ مجوز و فعالیت های مجاز اقدام کنند.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس افزود: بنگاه های مشاور املاکی وجود داشت که بالای 100 واحد و حتی تا 300 واحد در اختیار داشت که جمع کردن این بنگاه های مشاور املاک غیرمجاز سبب افت و ریزش قیمت های مسکن در شهر جدید پردیس شد.

محبت خواه توضیح داد: آمارها حاکی است که بین 10 تا 30 درصد در پردیس کاهش قیمت مسکن داشتیم و با تحویل واحدهای جدید و تعطیلی کارگزاری در پردیس شاهد کاهش قیمت در پردیس خواهیم بود.

وی توضیح داد: بیش از 4500 واحد خالی در شهر جدید پردیس شناسایی و به سازمان امور مالیاتی برای اخذ مالیات معرفی شد. همچنین به تازگی نیز 1500 واحد خالی جدید شناسایی شد که به زودی به سازمان امور مالیاتی معرفی می شود.

محبت خواه از معرفی 4500 واحد خالی به سازمان امور مالیاتی خبر داد و افزود: تا کنون 500 خانه خالی وارد بازار مسکن شده است.

شناسایی 6000 خانه خالی در پردیس

دیدگاه ها   هیچ نظری ثبت نشده است

  1. هنوز درباره این خبر هیچ دیدگاهی وجود ندارد. دیدگاه خود را درباره این موضوع بیان کنید.
برای نمایش نام کامل خود، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

رویال وب
آژانس طراحی و تبلیغات