برنامه تامین زمین برای 44 هزار متقاضی مسکن ملی پرند

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پرند گفت: حدود 31 هزار واحد برای متقاضیان نهضت ملی مسکن پرند در مراحل ساخت است و با توجه به محدودیت زمین برای 44 هزار نفر باقی مانده برنامه هایی شامل الحاق اراضی و شهرک سازی در دستور کار داریم.

زمان مطالعه 1 دقیقه

برنامه تامین زمین برای 44 هزار متقاضی مسکن ملی پرند

آرش صیادی اظهار کرد: حدود 227 هزار نفر برای طرح نهضت ملی مسکن در شهر جدید پرند ثبت نام کردند که بر اساس شروط چهارگانه 75 هزار نفر واجد شرایط شناخته شدند.

وی افزود: با توجه به ظرفیت زمین هایی که در پرند وجود دارد 31 هزار واحد نهضت ملی مسکن آغاز شد که بیشترین تعداد مسکن ملی در یک شهر محسوب می شود. عملیات اجرایی این 31 هزار واحد نیز آغاز شده است. برای مابقی متقاضیان که حدود 44 هزار نفر هستند فعلا امکان تامین زمین وجود ندارد.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پرند با بیان این که تمهیداتی را به منظور تامین زمین برای متقاضیان مسکن در پرند در دستور کار قرار داده ایم گفت: سناریوهای مختلفی شامل الحاق اراضی به پرند یا شهرک سازی برای اجرای طرح نهضت ملی مسکن در دستور کار داریم. در این راستا اولین شهرک با نام «اعتمادیه» در وضعیت تملک اراضی است.

صیادی بیان کرد: از حدود یک ماه قبل مجوز احداث شهرک اعتمادیه را اخذ کردیم. هم اکنون در مراحل تملک اراضی و تهیه طرح تفصیلی برای این شهرک هستیم. ظرفیت این شهرک نیز حدود 10 هزار نفر خواهد بود.

برنامه تامین زمین برای 44 هزار متقاضی مسکن ملی پرند

دیدگاه ها هیچ نظری ثبت نشده است

  1. هنوز درباره این خبر هیچ دیدگاهی وجود ندارد. دیدگاه خود را درباره این موضوع بیان کنید.
برای نمایش نام کامل خود، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

رویال وب
آژانس طراحی و تبلیغات