رفع تعرض از 1200 هکتار زمین دولتی در 8 ماهه امسال

معاون وزیر راه و شهرسازی از رفع فوری تعرض به یک هزار و 211 هکتار زمین دولتی توسط یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن در هشت ماه امسال خبر داد.

زمان مطالعه 1 دقیقه

رفع تعرض از 1200 هکتار زمین دولتی در 8 ماهه امسال

ارسلان مالکی درباره رفع تعرض فوری به اراضی دولتی از ابتدای امسال تا آبان، گفت: در این مدت 2 هزار و 908 مورد تعرض به مساحت یک هزار و 225 هکتار در کشور رخ داد که با تلاش نیروهای یگان حفاظت این سازمان رفع تعرض شد. نیروهای یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن در هشت ماه اخیر از 2 هزار و 843 مورد به صورت فوری رفع تعرض کردند. مساحت اراضی رفع تعرض شده به صورت فوری را یک هزار و 211 هکتار اعلام کرد.

به گفته مالکی، بیشترین وقوع تعرض در سال جاری در استان فارس به میزان 476 فقره و مساحت 210 هکتار بوده است.

مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن در مورد اجرای احکام قطعی قضائی در هشت ماه امسال، توضیح داد: 351 مورد حکم قطعی به نفع دولت در این زمینه اجرا شده است. مساحت احکام اجرا شده در سراسر کشور بیش از 396 هکتار است. بیشترین اجرای احکام به نفع دولت در تصرف اراضی را مربوط به استان های اردبیل با 47 فقره و مرکزی با 36 فقره حکم اعلام کرد.

به گفته مالکی، مساحت اراضی رفع تعرض شده در آبان ماه توسط یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن 278 هکتار بوده و در آبان ماه امسال بیشترین وقوع تعرض به اراضی دولتی در استان تهران روی داده است.

رفع تعرض از 1200 هکتار زمین دولتی در 8 ماهه امسال

دیدگاه ها   هیچ نظری ثبت نشده است

  1. هنوز درباره این خبر هیچ دیدگاهی وجود ندارد. دیدگاه خود را درباره این موضوع بیان کنید.
برای نمایش نام کامل خود، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

رویال وب
آژانس طراحی و تبلیغات