ساخت شهرک جدید 10هزارنفری در پرند

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پرند از انجام عملیات زیربنایی و روبنایی با 700 میلیارد تومان اعتبار در شهر جدید پرند خبر داد و گفت: شهرک مسکونی اعتمادیه در پرند با ظرفیت 10 هزار نفر ایجاد می شود.

زمان مطالعه 1 دقیقه

ساخت شهرک جدید 10هزارنفری در پرند

آرش صیادی مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پرند با تأکید بر تلاش برای تأمین زمین بیشتر جهت تولید مسکن در آن شهر جدید، گفت: برای تأمین زمین بیشتر با وجود آنکه در شهر جدید پرند با محدودیت زمین مواجه هستیم و امکان توسعه وجود ندارد، چندین گزینه از جمله ایجاد شهرک و تغییر کاربری و الحاق در حال پیگیری است و در تلاش هستیم ظرفیت تأمین زمین را برای تولید مسکن افزایش بدهیم.

این مقام مسئول در شهر جدید پرند، توضیح داد: شهرک اعتمادیه در نزدیکی پرند و متصل به محدوده شهر جدید پرند مصوب شده است که ظرفیت 10 هزار نفر جمعیت دارد و هم اکنون مراحل تملک آن در حال انجام است، در آینده نزدیک و برای سال جدید در شهر جدید پرند در حوزه مسکن خبرهای خوبی خواهیم داشت.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پرند توضیح داد: در حوزه دسترسی های پرند غیر از محور فعلی، یک مسیر دومی را که مجوز اتصال به اتوبان غدیر است، اخذ کرده ایم، هم اکنون در مراحل مقدمات انتخاب پیمانکار هستیم و مذاکراتی با ستاد کل نیروهای مسلح برای اتصال مسیر سوم پرند به دلیل آنکه از اراضی ارتش عبور می کند آغاز شده است. در برنامه است تا اتصال پرند به ملارد از این مسیر انجام شود که هم اکنون کار در مراحل مقدماتی قرار دارد.

انجام عملیات زیربنایی و روبنایی با 700 میلیارد تومان اعتبار

صیادی گفت: پروژه های روبنایی و زیربنایی گسترده ای نزدیک به 700 میلیارد تومان در حوزه شهر پرند در حال اجراست، تا پایان سال در حوزه روبناها از جمله پارک و توسعه فضاهای سبز افتتاح هایی خواهیم داشت، دو مرکز درمانی دیگر به این فضاها افزوده خواهد شد، در حوزه سرانه های مذهبی نیز تا پایان سال دو مسجد به بهره برداری می رسد.

ساخت شهرک جدید 10هزارنفری در پرند

دیدگاه ها هیچ نظری ثبت نشده است

  1. هنوز درباره این خبر هیچ دیدگاهی وجود ندارد. دیدگاه خود را درباره این موضوع بیان کنید.
برای نمایش نام کامل خود، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

رویال وب
آژانس طراحی و تبلیغات