تحویل 500 هزار قطعه زمین برای نهضت ملی مسکن در روستا و شهرهای کوچک

رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی بر برنامه این بنیاد برای تامین 500 هزار قطعه زمین برای اجرای طرح نهضت ملی مسکن در شهرهای زیر 25 هزار نفر جمعیت و روستاها تاکید کرد.

زمان مطالعه 1 دقیقه

تحویل 500 هزار قطعه زمین برای نهضت ملی مسکن در روستا و شهرهای کوچک

«غلامرضا صالحی» امروز (دوشنبه) در نشست مشترک معاونان هماهنگی، امور عمرانی استانداری، مدیران کل راه و شهرسازی و مدیران بنیاد مسکن انقلاب اسلامی اظهار داشت: یکی از مصوبه های دولت، موضوع تملک یک میلیون قطعه زمین روستایی و واگذاری به مردم در سراسر کشور در مدت زمان باقی مانده از عمر دولت سیزدهم است.

وی با بیان اینکه اقدامات لازم به این منظور در حال انجام است، تصریح کرد: تا پایان امسال 500 هزار قطعه زمین در روستاها تأمین و تحویل متقاضیان می شود.

صالحی توضیح داد: در موضوع تأمین زمین، نخستین اولویت بنیاد مسکن، تملک اراضی ملی در روستاهایی است که ظرفیت ساخت مسکن را دارند. همچنین از دیگر اولویت ها در تأمین زمین، اراضی روستاهای حریم شهرها هستند. با توجه به مشکلات عدیده برای افراد فاقد مسکن، تلاش خواهیم کرد تا مسکن روستایی را برای فاقدان مسکن در روستاها و شهرهای کوچک تأمین کنیم.

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی توضیح داد: تاکنون در طرح نهضت ملی مسکن تحت مسؤولیت بنیاد مسکن 200 هزار واحد تحویل شده است که 190 هزار واحد آن در روستاها و 10 هزار واحد در شهرها بوده است.

تحویل 500 هزار قطعه زمین برای نهضت ملی مسکن در روستا و شهرهای کوچک

دیدگاه ها هیچ نظری ثبت نشده است

  1. هنوز درباره این خبر هیچ دیدگاهی وجود ندارد. دیدگاه خود را درباره این موضوع بیان کنید.
برای نمایش نام کامل خود، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

رویال وب
آژانس طراحی و تبلیغات