فراخوان واگذاری زمین رایگان به تهرانی ها / مشمولان تا آخر سال فرصت دارند

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران با بیان «خانوارهای تهرانی دارای 4 فرزند تا پایان سال برای دریافت زمین رایگان فرصت دارند» گفت: مشمولان در سامانه طرح های حمایتی مسکن ثبت نام کنند.

زمان مطالعه 1 دقیقه

فراخوان واگذاری زمین رایگان به تهرانی ها / مشمولان تا آخر سال فرصت دارند

حسین جنتی اظهار کرد: خانوارهای تهرانی دارای 4 فرزند و بیشتر زیر 20 سال در صورت داشتن شرایط لازم برای دریافت زمین رایگان می توانند به سامانه جامع طرح های حمایتی مسکن وزارت راه و شهرسازی به نشانی saman.mrud.ir مراجعه کرده و نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

وزارت راه و شهرسازی بر اساس بند ح تبصره 11 قانون بودجه سال 1402 به منظور حمایت از خانواده و تحقق اهداف جوانی جمعیت یک قطعه زمین رایگان در قالی شرایط مندرج در قانون مذکور را به خانوارهای دارای 4 فرزند و بیشتر اختصاص می دهد.

تاکنون فرآیندهای مربوط به 2500 خانواده تهرانی در طرح پویش رحمت وزارت راه و شهرسازی انجام و به این تعداد خانواده زمین رایگان تحویل شده است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران بیان کرد: واگذاری زمین در استان تهران با در نظر گرفتن ضوابط و صراحت ماده 4 قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت بالمناصفه بین پدر و مادر صورت می گیرد.

جنتی یادآور شد: خانوارهای تهرانی دارای 4 فرزند و بیشتر مشمول قانون تا پایان سال 1402 برای دریافت زمین رایگان فرصت دارند.

فراخوان واگذاری زمین رایگان به تهرانی ها / مشمولان تا آخر سال فرصت دارند

دیدگاه ها هیچ نظری ثبت نشده است

  1. هنوز درباره این خبر هیچ دیدگاهی وجود ندارد. دیدگاه خود را درباره این موضوع بیان کنید.
برای نمایش نام کامل خود، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

رویال وب
آژانس طراحی و تبلیغات