رفع موانع تولید مسکن در قرارگاه ملی مسکن پیگیری می شود

دستیار ویژه وزیر راه و شهرسازی گفت: تیم نظارت و بازرسی وزارت راه و شهرسازی با قدرت، حل مسائل و مشکلات بخش مسکن را در حوزه اراضی، ساخت و سایر موارد رصد می کنند.

زمان مطالعه 1 دقیقه

رفع موانع تولید مسکن در قرارگاه ملی مسکن پیگیری می شود

روح اله اکبری دستیار ویژه وزیر راه و شهرسازی در نشست خبری بخش مسکن که امروز سوم خرداد با حضور خبرنگاران در ساختمان دادمان برگزار شد بخشی از راهکارهای دولت را برای تسهیل در روند خانه دار شدن مردم تشریح کرد و گفت: قرارگاه ملی مسکن با این هدف راه اندازی شده است تا به رفع موانع و مشکلات متعددی که در بخش مسکن وجود دارد، مبادرت ورزد.

دستیار ویژه وزیر راه و شهرسازی بخشی از مشکلات و موانع را شامل رفع موانع بانکی، زیرساخت ها، نظام مهندسی ساختمان و شهرداری ها عنوان کرد.

اکبری تصریح کرد: تیم نظارت و بازرسی وزارت راه و شهرسازی با قدرت، حل مسائل و مشکلات بخش مسکن را در حوزه اراضی، ساخت و سایر موارد رصد می کنند. همچنین راهکارهای تأمین مالی طرح نهضت ملی مسکن و تسریع در اجرای آن نیز پیشرفت مناسبی داشته است.

اهتمام استان ها بر برگزاری جلسات شورای مسکن و رفع موانع موجود

وی با اشاره به اینکه جلسات شورای عالی مسکن هر یک ماه یکبار با حضور رئیس جمهوری تشکیل می شود بر برگزاری جلسات شورای مسکن استان ها تاکید کرد.

به گفته این مقام مسئول، وزارت راه و شهرسازی علاوه بر کمک به تأمین مسکن، تفاهم نامه هایی را با برخی از وزارتخانه ها وارگان در برنامه دارد. ساخت خوابگاه های متاهلی در اراضی دانشگاه در توافق با دانشگاه ها برای احداث 200 هزار واحد در حال اجرایی شدن است که در این خصوص دانشگاه یزد و رازی کرمانشاه پیشگام بوده اند. همچنین موضوع صنعت شهرها نیز از دیگر برنامه های حوزه مسکن وزارت راه و شهرسازی است که در جوار شهرهای بزرگ ساخت مسکن کارگری در برنامه است.

رفع موانع تولید مسکن در قرارگاه ملی مسکن پیگیری می شود

دیدگاه ها هیچ نظری ثبت نشده است

  1. هنوز درباره این خبر هیچ دیدگاهی وجود ندارد. دیدگاه خود را درباره این موضوع بیان کنید.
برای نمایش نام کامل خود، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

رویال وب
آژانس طراحی و تبلیغات