آمار کارگران ثبت نام کرده در نهضت ملی مسکن

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از ثبت نام 460 هزار کارگر در طرح نهضت ملی مسکن خبر داد و گفت: کلنگ احداث 2000 واحد مسکن کارگری در گلبهار مشهد طی روزهای گذشته زده شد.

زمان مطالعه 1 دقیقه

آمار کارگران ثبت نام کرده در نهضت ملی مسکن

مهدی مسکنی درباره آمار کارگران ثبت نام کرده در نهضت ملی مسکن اظهار کرد: بر اساس آخرین آمارها تاکنون 460 هزار کارگر در سامانه ثبت نام کرده و اطلاعاتشان بارگذاری و به معاونت رفاه وزارت کار ارسال شده است.

وی ادامه داد: فرایند ثبت نام مسکن فرق می کند؛ افراد در سایت نهضت ملی مسکن ثبت نام اولیه را انجام می دهند و به ما ارسال می کنند و از طریق ما به معاونت رفاه ارسال می شود تا دهک بندی ها صورت گیرد و در قالب تعاونی ها ساماندهی شوند.

مسکنی افزود: کارهای زیرساختی انجام گرفته است. اساسنامه کار تعاونی های نهضت ملی مسکن بعد از شش ماه کار کارشناسی و اصلاح و آسیب تعاونی های مسکن گذشته متناسب با ظرفیت تعاونی مسکن کارگری نوشته و ابلاغ شد.

معاون وزیر تعاون در پایان از آغاز کلنگ زنی پروژه مسکن کارگری در گلبهار مشهد خبر داد و گفت: دو هفته گذشته کلنگ احداث 2000 واحد مسکن کارگری در گلبهار مشهد زده شد که زمینش در شهر جدید در حال آماده سازی است.آمار کارگران ثبت نام کرده در نهضت ملی مسکن

دیدگاه ها   هیچ نظری ثبت نشده است

  1. هنوز درباره این خبر هیچ دیدگاهی وجود ندارد. دیدگاه خود را درباره این موضوع بیان کنید.
برای نمایش نام کامل خود، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

رویال وب
آژانس طراحی و تبلیغات