امتیازات خرید مسکن در ارزان‌ترین منطقه تهران

منطقه ۱۸ ارزان ترین منطقه تهران از نظر قیمت مسکن است. بیشتر خانه های زیر یک میلیارد را می توان در این منطقه پیدا کرد و خانه های نوساز محلات آن از ۱۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان پیشنهاد می شود تا ۱۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان.

زمان مطالعه 2 دقیقه

امتیازات خرید مسکن در ارزان‌ترین منطقه تهران

به گزارش اقتصادنیوز ، منطقه 18 با متوسط قیمت 12 میلیون و 430هزار تومان ارزانترین منطقه در تهران است که متوسط قیمت در منطقه یک نسبت به مشابه سال گذشته افزایش 110.9درصدی را نشان می‌دهد و قیمت متوسط در منطقه 18 نیز 125.1درصد نسبت به سال گذشته افزایش داشته است.

رشد قیمتی این منطقه بیش از 19 درصد است و ارزان‌ترین میانگین قیمت مسکن در تهران را به نام خودکرده است. ارزان‌ترین محدوده شهر تهران شامل محله‌های بهداشت، تولید دارو، خلیج فارس، رجایی، شادآباد، شهرک امام خمینی، صاحب‌الزمان، ولیعصر (عج) و یافت‌آباد است. گشتی در دفاتر املاک نشان می‌دهد با بودجه کمتر از 900 میلیون تومان می‌توان در این محدوده خانه خرید.

محله های گران منطقه 18 کدام هستند ؟

از محله‌های گران این منطقه می‌‌توان به تولید دارو و بهداشت اشاره کرد و از محله‌های ارزان این منطقه می‌توان به یافت‌آباد جنوبی و یافت‌آباد شمالی اشاره کرد.در این منطقه بیشتر کاربری مسکونی و تجاری است. البته تعدادی کارخانه صنعتی نیز دز این منطقه فعالیت می‌کنند.

در محله شادآباد میانگین قیمت آپارتمان‌های نوساز با توجه به موقعیت و شرایط بین 13 تا 15 میلیون تومان در هر متر مربع است. یک واحد 70 متری 6 ساله به مبلغ 966 میلیون تومان در محله شادآباد فروخته می‌شود. آپارتمان 103 متری نوساز با تراس، انباری، آسانسور و پارکینگ به مبلغ یک میلیارد و 184 میلیون و 500 هزار تومان در محله الغدیر شمالی به فروش می‌رسد.

چند معامله در منطقه 18 ثبت شد ؟

در مهر ماه امسال در این منطقه 192 معامله مسکن انجام شده است ،در سایت های خرید و فروش مسکن تعداد فایل های فروش این منطقه بالا نیست . یکی از امتیازهای خرید ملک برای خریداران مصرفی ، دسترسی های خوب این منطقه است . حمل و نقل عمومی در این منطقه پر جمعیت و متراکم بسیار مناسب است و خدمات در این حوزه در وضعیت قابل قبولی قرار دارد.حضور اتوبوس تندروی شهری، مترو و خطوط تاکسیرانی در سطح منطقه نشان دهنده همین موضوع است.

ساکنان منطقه 18 چه امتیازهایی دارند ؟

خط ۱۰ اتوبوس تندرو شهری از این منطقه عبور می‌کند. خط ۱۰ مربوط به دانشگاه آزاد علوم تحقیقات به پایانه آزادگان است. این خط راستایی شمالی جنوبی دارد و ایستگاه‌های پایانه آزادگان، مترو آزادگان، مترو نعمت‌آباد، سرور غربی، سرو شرقی، پژاوند، شهرداری منطقه ۱۸، آموزش و پروش و بلوار معلم در این منطقه قرار دارند.خط ۳ مترو تهران نیز از این منطقه عبور می‌کند.

ایستگاه‌های مترو عبدل‌آباد، نعمت‌آباد، آزادگان از این خط در این منطقه توقف دارند.خطوط تاکسیرانی نیز در این منطقه برای حمل و نقل بهتر شهروندان وجود دارد. در این منطقه ۲ پایانه تاکسیرانی در حال فعالیت است. پایانه نعمت‌آباد در ضلع غربی میدان سروری، ابتدای جاده ساوه و پایانه سروری در میدان سروری، ضلع جنوب شرق میدان قرار دارد.

قیمت پیشنهادی آپارتمان های منطقه 18 تهران


امتیازات خرید مسکن در ارزان‌ترین منطقه تهران

دیدگاه ها   هیچ نظری ثبت نشده است

  1. هنوز درباره این خبر هیچ دیدگاهی وجود ندارد. دیدگاه خود را درباره این موضوع بیان کنید.
برای نمایش نام کامل خود، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

رویال وب
آژانس طراحی و تبلیغات