قیمت آپارتمان‌ در تهرانپارس +جزییات معاملات یک ماهه

گزارش پیش رو به بررسی قیمت آپارتما‌های معامله شده در محله تهرانپارس طی یک ماه اخیر می‌پردازد.

زمان مطالعه 1 دقیقه

قیمت آپارتمان‌ در تهرانپارس +جزییات معاملات یک ماهه

اقتصاد آنلاین – سیده زهرا محمودی؛ تهرانپارس یکی از محله‌های شرق تهران در منطقه4 شهرداری است. قیمت مسکن در این محله به عواملی چون متراژ، سن بنا، مواد و متریال به کار برده شده در ساختمان، تعداد واحدهای هر طبقه، کوچه و خیابانی که ساختمان در آن قرار گرفته و... بستگی دارد.

قیمت آپارتمان های محله ترانپارس در آذر 1399

قیمت مسکن در محله تهرانپارس تقریبا بالاست اما واحدهای ارزان نیز در این محله وجود دارد. خاک سفید یکی از مناطق ارزان این محله است که قیمت مسکن در آن از سایر نقاط تهرانپارس پایین‌تر است و ارزان‌ترین واحدهای یک ماه اخیر نیز در خاک سفید معامله شده است.

یک واحد آپارتمان 51متری و 7سال ساخت در خیابان خیری متری 34میلیون و 470هزار تومان و واحدی 172متری و 24سال ساخت در خیابان حجربن عدی متری 51میلیون و 471هزار تومان معامله شد.

گران‌ترین واحد معامله‌شده در تهرانپارس آپارتمانی 208متری و نوساز در بلوار شاهد بود که متری 67میلیون و 944هزار تومان به فروش رفت. همچنین قیمت یک واحد نوساز و 90متری در خیابان شهید محمود آهنی امینه متری 41میلیون تومان بوده است.

خاک سفید از ارزان‌ترین مناطق تهرانپارس است. یک واحد 200متری و 37سال ساخت در خاک سفید متری 18میلیون تومان و واحدی 40متری و نوساز متری 12میلیون و 250هزار تومان به فروش رفت.

قیمت مسکن برای واحدی 62متری و 17سال ساخت در خیابان شهید طاهری متری 28میلیون و 206هزار تومان و برای واحدی 39متری و 11سال ساخت در خیابان شفیعی مکرم متری 31میلیون و 162هزار تومان بوده است. همچنین یک خانه 70متری و 21سال ساخت در خیابان خیری 26میلیون و 525هزار تومان در هر متر مربع معامله شد.

در پایان لازم به ذکر است که معاملات در محله تهرانپارس نیز طی یک ماه اخیر کاهش زیادی نسبت به ماه گذشته داشته است.

قیمت آپارتمان‌ در تهرانپارس +جزییات معاملات یک ماهه

دیدگاه ها هیچ نظری ثبت نشده است

  1. هنوز درباره این خبر هیچ دیدگاهی وجود ندارد. دیدگاه خود را درباره این موضوع بیان کنید.
برای نمایش نام کامل خود، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

رویال وب
آژانس طراحی و تبلیغات