تخریب 2600 واحد مسکونی شهری و روستایی در سیل اخیر

رئیس سازمان مدیریت بحران کشور با اشاره به تخریب بیش از 2 هزار و 600 واحد مسکونی شهری و روستایی در سیل اخیر گفت: بیش از 6 هزار واحد مسکونی نیز آسیب دیده است.

زمان مطالعه 1 دقیقه

تخریب 2600 واحد مسکونی شهری و روستایی در سیل اخیر

محمد حسن نامی صبح چهارشنبه در جریان سفر به شهرستان محلات و در بازدید از مناطق سیل زده این شهرستان اظهار کرد: در جریان سیل اخیر کشور، بخشی از زمین های کشاورزی و باغات، کانال آب و قنوات شهرستان محلات دچار آسیب جدی شدند که در این سفر این مناطق از نزدیک بازدید می شوند.

وی با بیان اینکه احیای زمین های کشاورزی و قنوات از اهمیت ویژه ای برخوردار است، ادامه داد: پاک کردن زمین های کشاورزی از رسوبات در این منطقه با جدیت دنبال می شود، زیرا بخشی از زمین های کشاورزی محلات به دلیل معادن آهکی و رسوبات آهکی خسارت زیادی را متحمل شده اند.

رئیس سازمان مدیریت بحران کشور بیان کرد: شمار زیادی استخرهای پرورش ماهی که در مسیر رودخانه های کشور نیز بوده اند آسیب های جدی دیده اند که این بخش و لایروبی قنوات نیز از دیگر اولویت ها است که با جدیت دنبال می شود.

نامی با اشاره به اینکه در جریان سیل اخیر یک هزار و 451 واحد مسکونی در روستاها و یک هزار و 142 واحد مسکونی در شهرها تخریب و 6 هزار و 50 واحد مسکونی شهری و روستایی آسیب دیده اند، گفت: برای تأمین مسکن سیل زدگان با همکاری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی اقدامات لازم صورت گرفته است.

وی با اشاره به اینکه تأمین مسکن سیل زدگان مناطق سردسیر در اولویت قرار دارد، گفت: بنیاد مسکن کار خود را در بسیاری از مناطق با جدیت آغاز کرده و سفت کاری شمار زیادی از پروژه ها به اتمام رسیده است.تخریب 2600 واحد مسکونی شهری و روستایی در سیل اخیر

دیدگاه ها   هیچ نظری ثبت نشده است

  1. هنوز درباره این خبر هیچ دیدگاهی وجود ندارد. دیدگاه خود را درباره این موضوع بیان کنید.
برای نمایش نام کامل خود، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

رویال وب
آژانس طراحی و تبلیغات