آپارتمان‌های جردن چند؟/ کاهش معاملات به یک سوم ماه گذشته!

آپارتمان‌های محله امانیه (جردن) در طول یک ماه اخیر در بازه قیمتی ۳۳ تا ۷۲میلیون تومان در هر متر مربع معامله شده است.

زمان مطالعه 2 دقیقه

آپارتمان‌های جردن چند؟/ کاهش معاملات به یک سوم ماه گذشته!

اقتصاد آنلاین – >سیده زهرا محمودی؛ امانیه محله‌ای در ناحیه دو منطقه سه شهرداری تهران است. قیمت مسکن در این منطقه بالاست و در حالیکه قیمت حداقل قیمت مسکن در بازه مشابه سال گذشته در این محله، از متری 13میلیون تومان شروع می‌شد، این روزها ارزش ارزان‌ترین آپارتمان معامله‌شده متری 33میلیون تومان بوده است.

یک واحد آپارتمان 120متری و 17سال ساخت در محدوده پل آفریقا متری 62میلیون و 147هزار تومان به فروش رفت. اکثر واحدها در زمان مشابه سال گذشته در این محله تقریبا در بازه قیمتی 15 تا 30میلیون تومان در هر متر مربع معامله شده است، اکنون اکثر واحدها در محدوده قیمتی 40 تا 60میلیون تومان در هر متر مربع معامله شده می‌شود و قیمت مسکن نسبت به سال گذشته افزایش یافته است.

قیمت آپارتمان های امانیه (جردن) تهران در آذر 1399

قیمت مسکن برای واحدی 134متری و 20سال ساخت در خیابان ولیعصر متری 58میلیون و 696هزار تومان بوده است. همچنین یک واحد 109متری و 16سال ساخت در همین خیابان متری 53میلیون تومان به فروش رفت.

غالب واحدهایی که در این محله طی یک ماه اخیر معامله شده است، بالای 20سال ساخت بوده و تنها دو واحد نوساز در این محله معامله شد که یکی از آن‌ها گران‌ترین واحد معامله شده در امانیه طی این یک ماه بود. این واحد 113متری و نوساز در خیابان مهری متری 72میلیون و 566هزار تومان معامله شد.

خانه‌ای 171متری و 25سال ساخت در خیابان ارمغان متری 48میلیون و 688هزار تومان و واحدی 92متری و 22سال ساخت در خیابان شهید روانپور متری 58میلیون و 779هزار تومان به فروش رفت. یک واحد 313متری و 44سال ساخت در خیابان ولیعصر نیز متری 54میلیون و 916هزار تومان معامله شد.

در پایان لازم به ذکر است؛ حجم معاملات مسکن در محله جردن طی آبان ماه نسبت به مهر ماه کاهش شدیدی داشته و به یک سوم معاملات مهر ماه رسیده است.آپارتمان‌های جردن چند؟/ کاهش معاملات به یک سوم ماه گذشته!

دیدگاه ها   هیچ نظری ثبت نشده است

  1. هنوز درباره این خبر هیچ دیدگاهی وجود ندارد. دیدگاه خود را درباره این موضوع بیان کنید.
برای نمایش نام کامل خود، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

رویال وب
آژانس طراحی و تبلیغات