مازندران در چهار سال آینده به 127 هزار مسکن نیاز دارد

استاندار مازندران با بیان این که 127 هزار واحد مسکن، نیاز استان در چهار سال آینده است، گفت: مسکن سازی برای مناطق مختلف مازندران باید به تناسب صورت گیرد.

زمان مطالعه 1 دقیقه

مازندران در چهار سال آینده به 127 هزار مسکن نیاز دارد

سیدمحمود حسینی پور در جلسه کارگروه زیربنایی استان مازندران که با محوریت شهرک های تازه تاسیس مسکونی برگزار شد، با بیان این که 127 هزار واحد مسکن نیاز استان در 4 سال آینده است، افزود: دستگاه های خدماتی خودشان را برای تحقق این مهم آماده کنند.

نماینده عالی دولت در استان با بیان اینکه شهرک سازی، سیاست گذاری حاکمیت برای مسکن است، یادآور شد: باید از زمین های کشاورزی صیانت کنیم و برای نقاط قابل سکونت برای افراد مختلف سیاست گذاری اصولی داشته باشیم تا بتوانیم این بخش را بدرستی مدیریت نماییم. در همین راستا شرکت سرمایه گذاری از کشور ترکیه با جدیدترین مکانیزم و پیشرفته ترین تکنولوژی حوزه مسکن، اخیرا به مازندران آمد و بزودی کارش را آغاز می کند.

حسینی پور، با اشاره به این که سیاست گذاری که در حوزه مسکن انجام می دهیم برای 50 سال آینده خودش را نشان می دهد، تصریح کرد: باید برای مناطق محروم نیز برنامه متناسب و ویژه داشته باشیم تا بتوانیم این مناطق را با سیاست گذاری های متناسب آباد کنیم.

وی، با اشاره به این که مازندران دچار مشکل در تامین زمین است و قیمت های زمین در استان بسیار بالارفته است، افزود: شهرک سازی در استان با توجه به تامین زمین از سوی دولت بزرگترین اتفاق است و باید به این سمت حرکت کنیم چرا که مورد تاکید وزارت راه و شهرسازی است.

استاندار مازندران گفت: در شهرک ها باید تلفیقی از انبوه سازی و ویلاسازی را اجرایی کنیم تا بتوانیم ذائقه ها را در حوزه مسکن هدایت کنیم.مازندران در چهار سال آینده به 127 هزار مسکن نیاز دارد

دیدگاه ها   هیچ نظری ثبت نشده است

  1. هنوز درباره این خبر هیچ دیدگاهی وجود ندارد. دیدگاه خود را درباره این موضوع بیان کنید.
برای نمایش نام کامل خود، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

رویال وب
آژانس طراحی و تبلیغات