معارضی های اراضی دولتی نهضت ملی مسکن برطرف می شود

عضو هیئت مدیره سازمان ملی زمین و مسکن از تشکیل دور جدید نشست های مستمر تأمین زمین مورد نیاز طرح نهضت ملی مسکن خبر داد.

زمان مطالعه 1 دقیقه

معارضی های اراضی دولتی نهضت ملی مسکن برطرف می شود

ارسلان مالکی گفت: در این جلسات که در سطح رؤسای ادارات املاک استان و شهرستان های تابعه و همچنین مسئولان بانک زمین و یگان حفاظت استان ها برگزار می شود، سعی می کنیم تا اطلاعات سامانه بانک زمین و مسکن سازمان ملی زمین و مسکن را با اطلاعات اراضی تحویل شده به استان ها تطبیق دهیم و در صورت وجود تعارضات آنها را برطرف کنیم.

وی افزود: تعارضات و تداخلات اطلاعات موجود در بانک زمین در هر استان دلایل متنوعی دارد که با توجه به وضعیت اجتماعی و جغرافیایی در هر ناحیه متفاوت است اما در این جلسات تمامی مسئولان ذیربط به صورت موردی و پلاک به پلاک به پالایش و رفع مشکلات اقدام می کنند.

مالکی با اشاره به اینکه بر اساس زمان بندی اعلام شده به استان ها، اطلاعات استان ها یک به یک پالایش می شوند اظهار داشت: هدف از برگزاری این جلسات رفع مشکلاتی است که می تواند استان ها را در تأمین زمین طرح نهضت ملی مسکن دچار چالش کند.

گفتنی است تشکیل و به روز رسانی اطلاعات بانک زمین در کشور اولین مورد از 10 اقدام راهبردی وزارت راه و شهرسازی بود که در شروع کار وزیر راه و شهرسازی به سازمان های تابعه این سازمان ابلاغ شد.معارضی های اراضی دولتی نهضت ملی مسکن برطرف می شود

دیدگاه ها   هیچ نظری ثبت نشده است

  1. هنوز درباره این خبر هیچ دیدگاهی وجود ندارد. دیدگاه خود را درباره این موضوع بیان کنید.
برای نمایش نام کامل خود، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

رویال وب
آژانس طراحی و تبلیغات