قیمت مسکن پردیس ۱۰ درصد کاهش یافت/ فراخوان پرداخت قسط دوم آورده متقاضیان طرح ملی مسکن

مدیرعامل شرکت عمران پردیس با اشاره به افتتاح ۱۰ هزار مسکن مهر طی بهمن امسال از کاهش ۱۰ درصدی قیمت مسکن در این شهر خبر داد.

زمان مطالعه 2 دقیقه

قیمت مسکن پردیس ۱۰ درصد کاهش یافت/ فراخوان پرداخت قسط دوم آورده متقاضیان طرح ملی مسکن

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، مهدی هدایت در نشست خبری اعلام افتتاح 10 هزار واحد مسکن مهر شهر پردیس اظهار کرد: امسال با وجود بروز شیوع ویروس کرونا و افزایش قیمت‌‌های بی سابقه در کشور،‌تا امروز به تعهدات عمل کردیم.

وی با اشاره به افتتاح 14 هزار مسکن مهر طی اواخر مهرماه امسال، افزود:مجموع افتتاح مسکن مهر تاکنون به 60 هزار واحد رسید و فرآیند تحویل در حال انجام است و پیش بینی می‌کنیم تا آخر دیماه امسال این کار به اتمام برسد.

وی تصریح کرد: بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته 10 هزار واحد مسکن مهر اوایل بهمن 99 افتتاح می‌شود، ضمن این‌که نقص برخی واحدهای این طرح رفع می شود.

مدیرعامل شرکت عمران پردیس با بیان این‌که حدود 12 هزار واحد مسکن مهر باقی می‌ماند که بخشی از آنها اواخر امسال و تعدادی نیز خردادماه سال آینده به اتمام می‌رسد، اضافه کرد: حدود 5000 مسکن مهر از شهرهای دیگر وام مسکن مهر به پردیس آورده‌ایم و عملیات ساخت آن آغاز شده است.

هدایت گفت: طی روزهای آینده (حداکثر آخر هفته آینده) با حضور وزیر راه 550 میلیارد تومان پروژه روبنایی (حدود 28 پروژه) افتتاح و کلینگ زنی می شود.

وی در ادامه با اشاره به این که کلنگ زنی تصفیه خانه فاضلاب پردیس با حضور وزیر راه و شهرسازی به زمین زده می شود،‌ افزود: قرارگاه خاتم الانبیاء این تصفیه‌خانه را می سازد که با احداث آن در افق جمعیتی پردیس (600 هزار نفر) هیچ مشکلی در این زمینه نخواهیم داشت. پساب این تصفیه‌خانه نیز برای فضای سبز مورد استفاده قرار می‌گیرد.

وی با اشاره به مترو پردیس،‌یادآور شد: بعد از تاییدیه سازمان مدیریت، مترو پردیس در اولویت کاری دولت قرار گرفت. به دنبال جواب استعلامات هستیم که بلافاصله پس از مصوبه دولت، عملیات اجرایی این پروژه آغاز می شود. این طرح با توجه به این‌که 100 درصد زیرزمینی است فقط در جاجرود با پلی به طول 70 متر تونل‌ها به هم متصل می‌شود هیچ مانعی برای ساخت نداریم. مترو پردیس دو ایستگاه& یکی در فاز 5 و دیگری در پارک فناوری است.

وی با اشاره به این‌که برای ساخت 11 هزار واحد طرح ملی مسکن زمین تخصیص یافته است،‌ اظهار کرد: علاوه بر این ما برای ساخت3000 واحد طرح ملی مسکن تعهد داریم که هم اکنون به مرحله فونداسیون رسیده است.

مدیرعامل شرکت عمران پردیس با اعلام این‌که طی روزهای آینده برای پرداخت قسط دوم 40 میلیون تومانی طرح ملی مسکن به متقاضیان فراخوان می‌دهیم، اضافه کرد: در برخی پروژه‌های مسکن مهر فاصله بین کرج تا قزوین، (130 کیلومتر) دیوار حائل اجرا شده است.

هدایت با بیان این‌که تاکنون از وام 1000 میلیارد تومانی 400 میلیارد تومان دریافت شده که مابقی نیز با پیشرفت فیزیکی به طرح‌ها تزریق می‌شود، گفت: در پردیس شاهد ثبات قیمت مسکن هستیم و تلاش می‌کنیم قیمت‌ها به حداقل برسد. بازار مسکن پردیس از بازار مسکن تتهران متاثر می‌شود و  شاهد کاهش 10 درصدی قیمت‌ مسکن مهر هستیم.

قیمت مسکن پردیس ۱۰ درصد کاهش یافت/ فراخوان پرداخت قسط دوم آورده متقاضیان طرح ملی مسکن

دیدگاه ها هیچ نظری ثبت نشده است

  1. هنوز درباره این خبر هیچ دیدگاهی وجود ندارد. دیدگاه خود را درباره این موضوع بیان کنید.
برای نمایش نام کامل خود، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

رویال وب
آژانس طراحی و تبلیغات