ساخت 10 هزار واحد مسکونی برای مددجویان کمیته امداد کشور

دبیر قرارگاه مرکزی جهاد سازندگی و محرومیت زدایی سپاه با اشاره به قرارداد سپاه و کمیته امداد امام خمینی (ره) برای ساخت مسکن برای مددجویان کمیته امداد، گفت: در قالب این تفاهم نامه 10 هزار و 600 واحد مسکونی برای مددجویان کمیته امداد 14 استان کشور ساخته شده است.

زمان مطالعه 1 دقیقه

ساخت 10 هزار واحد مسکونی برای مددجویان کمیته امداد کشور

سیدضیاءالدین حزنی امروز، 21 دی ماه در مراسم افتتاح 500 واحد مسکونی مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) لرستان با اشاره به تفاهم نامه کمیته امداد و سپاه برای ساخت مسکن مددجویان، اظهار کرد: کمک های مؤمنانه و اقدامات مردم لرستان در ایام کرونا ارزشمند بود.

وی با اشاره به اینکه از موفقیت های نظام انسجام در مدیریت کرونا بود، وظیفه سپاه را دفاع از انقلاب اسلامی ایران و خدمت به مردم دانست و گفت: توسط رده های مختلف سپاه در لرستان تا امروز دو هزار و 948 پروژه عمرانی و 13 هزار 835 پروژه غیرعمرانی مجموعاً با اعتباری بالغ بر 226 میلیارد و 95 میلیون تومان توسط سپاه در لرستان هزینه شده است.

حزنی با تأکید بر اینکه طی قرارداد سپاه با کمیته امداد، 10 هزار و 600 واحد مسکونی برای مددجویان کمیته امداد در 13 استان ساخته شد، ادامه داد: در لرستان 420 واحد توسط سپاه لرستان و 80 واحد هم توسط دانشگاه امام حسین (ع) ساخته می شود که در مجموع 500 واحد توسط سپاه لرستان تکمیل شده است.

دبیر قرارگاه مرکزی جهاد سازندگی و محرومیت زدایی سپاه با اشاره به اینکه در طرح شهید کاظمی باید در سه هزار و 500 روستا، هر روستا دو واحد مسکونی ساخته می شد که تورم و گرانی ها این کار را تحت الشعاع قرار داد اما با کار جهادی این امر محقق شد، گفت: در جریان احداث مسکن برای مددجویان کمیته امداد 900 سری جهیزیه هم به مددجویان اهدا شد.

وی با اشاره به اینکه تمام خانواده های دارای دو معلول با همکاری سپاه در لرستان صاحب خانه می شوند، اظهار کرد: سه هزار سری جهیزیه به محرومان لرستان اهدا می شود و مسئولیت ساخت مسکن برای مددجویان به جهاد سازندگی واگذار شده است.ساخت 10 هزار واحد مسکونی برای مددجویان کمیته امداد کشور

دیدگاه ها   هیچ نظری ثبت نشده است

  1. هنوز درباره این خبر هیچ دیدگاهی وجود ندارد. دیدگاه خود را درباره این موضوع بیان کنید.
برای نمایش نام کامل خود، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

رویال وب
آژانس طراحی و تبلیغات