آغاز دور جدید ثبت نام نهضت ملی مسکن در 16 استان + اسامی شهرها

ثبت نام متقاضیان فاقد واحد مسکونی برای طرح نهضت ملی مسکن در شهرهایی که تا پیش از این امکان نام نویسی نداشت، از 20 دی ماه آغاز شد.

زمان مطالعه 1 دقیقه

آغاز دور جدید ثبت نام نهضت ملی مسکن در 16 استان + اسامی شهرها

پیرو اطلاعیه معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی در مورد ثبت نام نهضت ملی مسکن، از ساعت 12 روز 20 دی ماه سال 1400 ثبت نام از متقاضیان مسکن در شهرهای 16 استان کشور که پیش از این در سامانه ثمن بارگذاری نشده بود، امکان پذیر شد.

بر این اساس، تامین مسکن متقاضیاندر شهر مورد تقاضا و یا در نزدیک ترین شهر مجاورکه امکان تامین زمین در آن فراهم باشد، صورت می پذیرد.

به گزارش فارس، بر اساس جزئیات بیان شده توسط متولیان مسکن تا پیش از این امکان ثبت نام برای 720 شهر کشور در نهضت ملی مسکن مهیا بود که مهلت نام نویسی در این شهرها به پایان رسید. در این راستا با توجه به ثبت 1600 شهر در سامانه های وزارتی امکان ثبت نام برای بیش از 900 شهر مهیا نبود که بر اساس اطلاعیه وزارت راه و شهرسازی در حال حاضر امکان ثبت نام برای این شهرها مهیا شده است.

متقاضیان نهضت ملی مسکن تا پیش از این نام شهر آن ها در سامانه نهضت ملی مسکن وجود نداشت از هم اکنون با مراجعه به سایت (saman.mrud.ir) می توانند فرآیند نا نویسی خود در طرح ساخت 4 میلیون مسکن در 4 سال را پیگیری کنند.

مشروح نام شهرهای اضافه شده به سامانه وزارت راه و شهرسازی به شرح ذیل است:

جدول اسامی شهر های مورد تایید برای ثبت نام نهضت ملی مسکن از 20 دی ماه سال 1400جدول اسامی شهر های مورد تایید برای ثبت نام نهضت ملی مسکن از 20 دی ماه سال 1400جدول اسامی شهر های مورد تایید برای ثبت نام نهضت ملی مسکن از 20 دی ماه سال 1400جدول اسامی شهر های مورد تایید برای ثبت نام نهضت ملی مسکن از 20 دی ماه سال 1400


آغاز دور جدید ثبت نام نهضت ملی مسکن در 16 استان + اسامی شهرها

دیدگاه ها   هیچ نظری ثبت نشده است

  1. هنوز درباره این خبر هیچ دیدگاهی وجود ندارد. دیدگاه خود را درباره این موضوع بیان کنید.
برای نمایش نام کامل خود، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

رویال وب
آژانس طراحی و تبلیغات