ماجرای پیامک «شناسایی خانه های خالی» چیست؟ / دریافت کنندگان پیامک به سامانه املاک مراجعه کنند

دریافت کنندگان پیامک از V.MASKAN برای ثبت اطلاعات صحیح از وضعیت مالکیتی خود به سامانه ملی املاک و سکان مراجعه کنند.

زمان مطالعه 1 دقیقه

ماجرای پیامک «شناسایی خانه های خالی» چیست؟ / دریافت کنندگان پیامک به سامانه املاک مراجعه کنند

از روز گذشته انبوهی از افراد با پیامکی مبنی بر «ملک شما به عنوان خانه خالی شناسایی شده است» مواجه شده اند و طبق این پیامک افراد تا 23 دی ماه برای ثبت اطلاعات و اصلاح این اطلاعات فرصت دارند که باید به سامانه ملی املاک و اسکان مراجعه کنند.

امروز معاونت مسکن و ساختمان در اطلاعیه ای با تایید پیامک ارسالی شده از سرشماره V.MASKAN، بر تعیین وضعیت خانه خالی تا روز اعلام شده تاکید کرد وط ی اطلاعیه ای اعلام شد: بر اساس تکلیف وزارت راه و شهرسازی و همچنین اطلاعات دریافتی از دستگاه های مختلف کشور، تعدادی ملک که وجود ساکن در آنها تاکید شده است در سامانه ملی املاک و اسکان شناسایی شد. جهت تعیین تکلیف وضعیت سکونت این املاک پیامکی با سرشماره V.MASKAN به مالکان این املاک ارسال شد که متن این پیامک بدین شرح است: «ملک شما به عنوان خانه خالی شناسایی شده است. لطفا تا تاریخ 20 دیماه 1400 و یا 23 دیماه 1400 وضعیت املاک خود را در سامانه املاک و اسکان amlak.mrud.ir تعیین کنید. در غیر اینصورت مطابق قانون مالیات های مستقیم اقدام خواهد شد.»

معاونت مسکن و ساختمان تصریح کرده است: در همین راستا مالکان مذکور لازم است تا تاریخ اعلام شده در پیامک دریافتی خود به سامانه املاک و اسکان به آدرس amlak.mrud.ir مراجعه کنند. بدیهی است در صورت ثبت وجود سکونت و مالیکت توسط مالکان مذکور بر اساس قانون ملک مذکور از جرگه خانه های خالی خارج خواهد شد.

در پایان آمده است: مضمون پیامک ارسال شده با سرشماره V.MASKAN کاملا موردتایید وزارت راه و شهرسازی است و شایعات مرتبط با جعلی بودن این پیامک با این سرشماره صحت ندارد.

نمونه پیامک ارسال شده از طرف وزارت راه و شهرسازی برای شناسایی خانه های خالی


ماجرای پیامک «شناسایی خانه های خالی» چیست؟ / دریافت کنندگان پیامک به سامانه املاک مراجعه کنند

دیدگاه ها   هیچ نظری ثبت نشده است

  1. هنوز درباره این خبر هیچ دیدگاهی وجود ندارد. دیدگاه خود را درباره این موضوع بیان کنید.
برای نمایش نام کامل خود، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

رویال وب
آژانس طراحی و تبلیغات