کلیات طرح ساماندهی تامین مسکن برای محرومین در کمیسیون شوراها تصویب شد

رییس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس از تصویب کلیات طرح تغییر رویه تخریب منازل مسکونی غیرمجاز محرومین و ساماندهی تامین مسکن آنها در نشست امروز کمیسیون متبوع خود خبر داد.

زمان مطالعه 1 دقیقه

کلیات طرح ساماندهی تامین مسکن برای محرومین در کمیسیون شوراها تصویب شد

محمدصالح جوکار در توضیح نشست روز یکشنبه کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در جمع خبرنگاران گفت: در نشست امروز روح الله ایزدخواه نماینده مردم تهران طرحی با عنوان «تغییر رویه تخریب منازل مسکونی غیرمجاز محرومین و ساماندهی تامین مسکن آنها» را ارائه کرد که این طرح با حضور نمایندگانی از وزارت کشور، امور اراضی، کمیته امداد امام (ره) و مرکز پژوهش ها مورد بررسی قرار گرفت.

نماینده مردم یزد در مجلس شورای اسلامی افزود: این طرح مزیت هایی دارد اما در عین حال نباید فراموش کرد که خانه سازی در مناطقی که کاربری مسکونی ندارد، خارج از شهرها و خارج از طرح هادی روستاها خلاف قانون بوده و دستگاه های قضایی با آنها برخورد می کنند که این امر آسیب های اجتماعی ایجاد می کند.

جوکار ادامه داد: اصلی ترین بحث این است که چرا دستگاه های ذیربط پیش از اقدام غیرقانونی ورود نمی کنند در واقع ترک فعل از وظیفه ذاتی شان صورت گرفته است.

وی اظهار کرد: در نهایت با تصویب کلیات طرح مذکور، مقرر شد مرکز پژوهش ها بر روی نحوه تخریب آلونک ها و تامین مسکن برای محرومین کار کارشناسی کند و سپس بررسی جزییات در دستور کار کمیسیون قرار گیرد.کلیات طرح ساماندهی تامین مسکن برای محرومین در کمیسیون شوراها تصویب شد

دیدگاه ها   هیچ نظری ثبت نشده است

  1. هنوز درباره این خبر هیچ دیدگاهی وجود ندارد. دیدگاه خود را درباره این موضوع بیان کنید.
برای نمایش نام کامل خود، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

رویال وب
آژانس طراحی و تبلیغات