ثبت نام مجردهای بالای 23 سال در نهضت ملی مسکن از 20 دی

در شرایطی که ساعت 12 امشب مهلت ثبت نام متقاضیان مرحله اول طرح نهضت ملی مسکن به پایان می رسد، بنابر اعلام معاون وزیر راه و شهرسازی ثبت نام از افراد مجرد بالای 23 سال از روز 20 دی ماه آغاز می شود.

زمان مطالعه 2 دقیقه

ثبت نام مجردهای بالای 23 سال در نهضت ملی مسکن از 20 دی

مهلت ثبت نام طرح نهضت ملی مسکن در شهرهایی که از 28 مهرماه بازگشایی شده بود ساعت 24 امروز 15 دی ماه به پایان می رسد اما در سایر شهرها که به مرور اضافه شدند از زمان آغاز نام نویسی دو ماه فرصت وجود دارد.

از سوی دیگر، آن طور که محمود محمودزاده، معاون وزیر راه و شهرسازی اعلام کرده ثبت نام مردان مجرد بالای 23 سال از روز دوشنبه 20 دی ماه آغاز می شود. پیش از این حداقل سن مجاز برای مجردها 25 سال اعلام شده بود که به 23 سال کاهش یافته است.

به گفته محمود زاده، افراد مجرد که در این طرح ثبت نام می کنند باید در زمان تحویل واحد متاهل شده باشند، در غیر این صورت قیمت واحد طبق کارشناسی روز برای متقاضیان محاسبه می شود.

بنابر این گزارش، از 28 مهرماه تا 14 دی ماه در مرحله اول ثبت نام طرح نهضت ملی مسکن 2 میلیون و 421 هزار و 171 نفر در سامانه این طرح به نشانی saman.mrud.ir ثبت نام کردند. فرصت ثبت نام برای آن گروه از متقاضیانی که از 28 مهرماه 1400 ثبت نامشان آغاز شد و در محدوده 520 شهر مرحله اول قرار داشتند ساعت 24 امروز 15 دی ماه 1400 به پایان می رسد. این خبر را پروانه اصلانی ـ مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی ـ به ایسنا اعلام کرد و گفت: متقاضیان سایر شهرها که به مرور اضافه شدند از بازه زمانی شروع ثبت نام به مدت دو ماه فرصت دارند.

به طور مثال ممکن است متقاضیان برخی از شهرها 40 روز فرصت ثبت نام داشته باشند و ممکن است برای برخی شهرها 20 روز باشد که این زمان برای هر شهر متفاوت خواهد بود و در سامانه اعلام شده است.

در 674 شهر هنوز ثبت نام طرح نهضت ملی مسکن آغاز نشده اما بنا بر اعلام وزارت راه و شهرسازی، بازگشایی دیگر شهرها در دستور کار قرار گرفته که طی دو مکاتبه در 29 آبان و 27 آذر امسال نیازهای مربوط به تجهیز و توسعه سامانه اعلام شده است. به محض تأمین این موارد آمادگی ثبت­ نام در تمام شهرها وجود دارد.ثبت نام مجردهای بالای 23 سال در نهضت ملی مسکن از 20 دی

دیدگاه ها   هیچ نظری ثبت نشده است

  1. هنوز درباره این خبر هیچ دیدگاهی وجود ندارد. دیدگاه خود را درباره این موضوع بیان کنید.
برای نمایش نام کامل خود، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

رویال وب
آژانس طراحی و تبلیغات