قیمت آپارتمان‌های ونک تهران/ وقتی حداکثر قیمت سال گذشته حداقل قیمت امسال می‌شود!

آپارتمان‌های محله ونک تهران در یک ماه اخیر (از ۱۴مهر تا کنون) در بازه قیمتی متری ۳۹ تا ۶۵میلیون تومان معامله شده است.

زمان مطالعه 2 دقیقه

قیمت آپارتمان‌های ونک تهران/ وقتی حداکثر قیمت سال گذشته حداقل قیمت امسال می‌شود!

اقتصاد آنلاین - سیده زهرا محمودی؛ ونک یکی از محله‌های قدیمی منطقه3 تهران است. این محله با وجود قدمت، از محله‌های مدرن پایتخت به شمار می‌رود. قیمت مسکن در این محله در سطح بالایی قرار دارد و آپارتمان‌های ونک در یک ماه اخیر بین 39 تا 65میلیون تومان برای هر متر مربع معامله شده است.

یک واحد آپارتمان 100متری و 15سال ساخت در خیابان شیخ بهایی متری 47میلیون و 571هزار تومان در هر متر مربع معامله شد. همچنین قیمت مسکن برای واحدی 115متری و 4سال ساخت در کوچه زوبین متری 65میلیون و 143هزار تومان بوده است. گفتنی است؛ این واحد گران‌ترین واحد معامله‌شده در ماه اخیر بود.

قیمت آپارتمان‌های ونک تهران در آبان 1399

درحالیکه کارشناسان مشاور املاکی که در ونک فعالیت دارند، قیمت مسکن برای واحدهای نوساز این محله را بین 40 تا 75میلیون تومان اعلام می‌کنند، براساس اطلاعات موجود در سامانه اطلاعات بازار املاک کشور، در ماه اخیر هیچ واحد نوسازی بالای متری 57میلیون تومان معامله نشده است.

یک خانه 196متری و نوساز در خیابان شهید عباس شیرازی متری 57ملیون و 500هزار تومان و واحدی 100متری و نوساز در میدان ونک متری 52میلیون تومان معامله شد.

بیشتر واحدهای معامله‌شده محله ونک در یک ماه اخیر، متراژ بالای 100متر داشته است. یک آپارتمان 112متری و 14سال ساخت در کوچه گلشن متری 57میلیون و 619هزار تومان، واحدی 149متری و 12سال ساخت در ملاصدرا متری 57میلیون و 722هزار تومان و واحدی 155متری و 12سال ساخت در خیابان شهید عباس شیرازی متری 57میلیون و 722هزار تومان به فروش رفت.

قدیمی‌ترین واحد معامله‌شده یک ماه اخیر در محله ونک آپارتمانی 118متری و 46سال ساخت در کوچه لیلی بود که با قیمت 39میلیون و 763هزار تومان در هر متر مربع به فروش رفت. این واحد ارزان‌ترین واحدی بود که در این یک ماه در محله ونک معامله شد.

افزایش قیمت مسکن در این یک سال به قدری بوده است که در حالیکه آبان ماه سال گذشته گران‌ترین واحد معامله‌شده ونک 39میلیون تومان در هر متر مربع بود، آبان امسال ارزان‌ترین واحد با این قیمت معامله شد.

قیمت آپارتمان‌های ونک تهران/ وقتی حداکثر قیمت سال گذشته حداقل قیمت امسال می‌شود!

دیدگاه ها هیچ نظری ثبت نشده است

  1. هنوز درباره این خبر هیچ دیدگاهی وجود ندارد. دیدگاه خود را درباره این موضوع بیان کنید.
برای نمایش نام کامل خود، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

رویال وب
آژانس طراحی و تبلیغات