پیشرفت فیزیکی 94 درصدی مسکن مهر پردیس

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران از پیشرفت فیزیکی 94 درصدی مسکن مهر شهر جدید پردیس خبر داد.

زمان مطالعه 1 دقیقه

پیشرفت فیزیکی 94 درصدی مسکن مهر پردیس

خلیل محبت خواه مدیرکل در جلسه شورای مسکن استان تهران گزارشی از آخرین وضعیت مسکن مهر اداره کل، بنیاد مسکن و شهرهای جدید پرند ،پردیس و اندیشه ارائه کرد.

وی گفت: در دو شهر جدید پرند و پردیس واحدهای باقیمانده مسکن مهر داریم ، در شهر جدید پرند 95 هزار و 745 واحد مسکن مهر تکلیف بوده است که 90 هزار و 157 واحد در مرحله اتمام نازک کاری بوده و 7 هزار و 197 واحد باقیمانده است اما پیشرفت در پرند رو به رشد است و تا پایان سال عملیات اجرایی مسکن مهر به اتمام خواهد رسید، همچنین در شهر جدید پردیس 84 هزار و 142 واحد تعهد شهرهای جدید بوده است که 76 هزار و 336 واحد در مرحله اتمام است.

محبت خواه با اشاره به پیشرفت فیزیکی 98 درصدی ساخت واحدها در پرند و 94 درصدی در پردیس، اضافه کرد: در شهر جدید پردیس 40 هزار و 30 واحد بدون برگزاری مراسم افتتاح در حال تحویل به متقاضیان است.

در این جلسه منصوری استاندار تهران به اداره کل تعاون صریحا دستور داد تا مشکلات تعاونی های مسکن مهر بنیاد مسکن را هرچه سریعتر مرتفع کنند و در جلسه آینده شورای مسکن گزارشی در این خصوص ارائه شود.

منصوری دولت سیزدهم را متعهد به انجام تعهدات دولت های پیشین دانست و گفت: از حق مردم به هیچ وجه کوتاه نمی آییم و پرونده پروژه مسکن مهر باید هرچه سریعتر بسته شود.

وی همچنین از شهر جدید پردیس خواست تا هرچه سریعتر نسبت به ارائه جدول زمانبندی اتمام پروژه ها با افق پایان سال 1400 اقدام کند.پیشرفت فیزیکی 94 درصدی مسکن مهر پردیس

دیدگاه ها   هیچ نظری ثبت نشده است

  1. هنوز درباره این خبر هیچ دیدگاهی وجود ندارد. دیدگاه خود را درباره این موضوع بیان کنید.
برای نمایش نام کامل خود، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

رویال وب
آژانس طراحی و تبلیغات