احیای بافت‌های فرسوده کلانشهر‌ها رویکرد کمیسیون عمران برای رونق ساخت و ساز

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، گفت: یکی از رویکردهای اصلی کمیسیون عمران توجه به احیای بافت‌های فرسوده تهران و سایر کلانشهر‌ها با استفاده از ظرفیت قانون جهش تولید مسکن و تسهیلات پیش بینی شده برای این منظور است.

زمان مطالعه 1 دقیقه

احیای بافت‌های فرسوده کلانشهر‌ها رویکرد کمیسیون عمران برای رونق ساخت و ساز

احمد دنیامالی در رابطه با ضرورت توجه به احیای بافت های فرسوده و ناکارآمد شهری، گفت: بر اساس دستور العمل های صادر شده باید به سمت احیای بافت فرسوده های به ویژه در کلانشهر ها حرکت کنیم، در همین راستا موافقت هایی نیز میان وزارت کشور و وزارت راه و شهرسازی انجام شده تا نگاه به احیای و نوسازی بافت فرسوده به ویژه در تهران جدی تر باشد.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی افزود: اگر دستگاه های دولتی، زمینی تحت اختیار خود داشته باشند به عنوان پشتیبان مالی صندوق ملی مسکن قرار خواهد گرفت. بی تردید برای ساخت مساکن ارزان قیمت نمی توانیم از زمین های گران قیمت استفاده کنیم لذا این اراضی مذکور را در اکران عمومی فروخته و منابع مالی آن جهت ساخت خانه های حمایتی در صندوق ملی مسکن واریز می شود.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: از این رو یکی از رویکردهای اصلی کمیسیون عمران توجه به احیای بافت های فرسوده تهران و سایر کلانشهر ها با استفاده از ظرفیت قانون جهش تولید مسکن و تسهیلات پیش بینی شده برای این منظور است.احیای بافت‌های فرسوده کلانشهر‌ها رویکرد کمیسیون عمران برای رونق ساخت و ساز

دیدگاه ها   هیچ نظری ثبت نشده است

  1. هنوز درباره این خبر هیچ دیدگاهی وجود ندارد. دیدگاه خود را درباره این موضوع بیان کنید.
برای نمایش نام کامل خود، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

رویال وب
آژانس طراحی و تبلیغات