قیمت های نجومی پنت هاوس در تهران / واحدهای 100 میلیاردی در بازار

پنت هاوس های تهران در سال های گذشته نیز با قیمت های نجومی مورد معامله قرار می گرفتند اما این روزها برای خرید این نوع واحدهای مسکونی حداقل به 10 میلیارد تومان پول نیاز است.

منبع خبر خبرگزاری خبر آنلاین

زمان مطالعه 1 دقیقه

قیمت های نجومی پنت هاوس در تهران / واحدهای 100 میلیاردی در بازار

پنت هاوس یک واحد مسکونی در بالاترین طبقه یک ساختمان، آپارتمان، هتل و یا برج است و ویژگی های لوکس پنت هاوس معمولاً آن را از سایر آپارتمان ها متمایز می کند. پنت‌هاوس نمادی از زندگی لوکس، لوازم و وسایل شیک و امکانات رفاهی فوق‌العاده بالا است. این نوع از منازل اغلب دارای استخر، ورودی خصوصی یا آسانسور، سقف‌های بلند، شومینه، پنجره‌های بزرگ، باغ، فضای اداری، جکوزی و … هستند.

قیمت رهن و اجاره پنت هاوس در تهران با قیمت خرید واحدهای مسکونی معمولی در بالاشهر پایتخت برابر است؛ در حال حاضر رهن کامل پنت هاوس 550 متری در منطقه زعفرانیه تهران 8 میلیارد تومان پول می خواهد و خرید چنین پنت هاوسی نیز این روزها به 70 تا 80 میلیارد تومان پول نیاز دارد.

در مناطق به نسبت پایین تر شهر تهران و متراژ های کمتر پنت هاوس اما قیمت خرید آنها نیز کمتر می شود؛ در حال حاضر خرید یک پنت هاوس 135 متری در منطقه جلفا نزدیک به 8 میلیارد و 775 میلیون تومان پول می خواهد و خرید یک پنت هاوس 193 متری در منطقه شهرک غرب نیز 14میلیارد تومان هزینه می برد.

قیمت روز پنت هاوس های تهران در جدول زیر آمده است:

لیست قیمت پنت هاوس های میلیارد تومانی در شهر تهران

برچسب ها:دیدگاه ها   هیچ نظری ثبت نشده است

  1. هنوز درباره این خبر هیچ دیدگاهی وجود ندارد. دیدگاه خود را درباره این موضوع بیان کنید.
برای نمایش نام کامل خود، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

رویال وب
آژانس طراحی و تبلیغات