روند طولانی اخذ پروانه مانع پیشرفت مسکن ملی شده است

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس گفت: روند طولانی اخذ پروانه مانع پیشرفت مسکن ملی شده است و شهرداری و نظام‌مهندسی در این زمینه دخیل هستند.

منبع خبر خبرگزاری دانشجویان ایران - ایسنا

زمان مطالعه 1 دقیقه

روند طولانی اخذ پروانه مانع پیشرفت مسکن ملی شده است

به نقل از دفتر نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، حجت‌الاسلام احمدحسین فلاحی در نشست با فرماندار همدان و مدیر کل بنیاد مسکن استان همدان پیرامون مسکن ملی و محرومان، با تأکید بر اینکه تأمین مسکن یکی از نیازهای ضروری است که باید به آن توجه شود، اظهار کرد: صرف زمان 8 تا 9 ماهه برای دریافت یک پروانه اصلا معنایی ندارد و زیبنده نظام اداری ما نیست و باید این مشکل حتما حل شود.

وی با تأکید بر اینکه باید نهادهای ذیربط این موضوع را تسهیل کنند، افزود: پروژه‌های معطل مانده در سطح استان باید تکمیل شود، در شهرستان فامنین پروژه‌های نیمه‌کاره بسیاری وجود دارد که تعیین تکلیف آنها باید محقق شود.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در همدان چهار هزار و 200 نفر در طرح اقدام ملی مسکن ثبت‌نام کرده‌ و وجوه اولیه را واریز کرده‌اند، اظهار کرد: باید مسکن این افراد زودتر تکمیل و تحویل شود.

فرماندار شهرستان همدان نیز با بیان اینکه در خصوص مسائل و مشکلات مسکن ملی در شهرستان نیازمند بررسی‌های لازم بود، افزود: در شهرستان همدان باید فراتر از این در مسکن ملی کار شود.

محمدعلی محمدی با بیان اینکه مسکن ملی در سه بخش اجرایی می‌شود، تصریح کرد: بخشی از کار توسط بنیاد مسکن، بخشی توسط ستاد اجرایی فرمان امام(ره) و قسمتی نیز از سوی بخش خصوصی در حال انجام است که روند کار در بنیاد مسکن از سایر بخش‌ها مطلوب‌تر ارزیابی شده است.

وی با تأکید بر اینکه دنبال حل مشکلات هستیم، یادآور شد: متقاضیانی که وجوه خود را واریز کردند، زودتر می‌توانند پیشرفت کار را ببینند.

برچسب ها:دیدگاه ها   هیچ نظری ثبت نشده است

  1. هنوز درباره این خبر هیچ دیدگاهی وجود ندارد. دیدگاه خود را درباره این موضوع بیان کنید.
برای نمایش نام کامل خود، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

رویال وب
آژانس طراحی و تبلیغات