پرداخت وام 250 میلیون تومانی مسکن با 676 میلیون تومان سود

مقام مسئول وزارت راه از پرداخت وام مسکن 250 میلیون تومانی در استان سیستان و بلوچستان خبر داد. اقساط این وام حدود 3.9 میلیون و سود آن 676 میلیون تومان است.

منبع خبر خبرگزاری دانشجو

زمان مطالعه 1 دقیقه

پرداخت وام 250 میلیون تومانی مسکن با 676 میلیون تومان سود

ابوالفضل مهدیار معاون امور مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان، اظهار کرد: افزایش سقف وام ساخت مسکن مصوبه شورای پول و اعتبار و در راستای قانون بودجه سال 1400 است، اظهار کرد: نرخ سود تسهیلات مذکور 18 درصد و باز پرداخت 20 ساله است.

وی افزایش قیمت مسکن و کاهش توان مالی شهروندان بویژه اقشار متوسط و دهک‌های پایین را یکی از دغدغه‌های در جامعه عنوان کرد و افزود: به موجب این مصوبه افراد متقاضی سایر طرح‌های وزارت راه و شهرسازی نظیر طرح اقدام ملی مسکن در استان نیز می‌توانند از این تسهیلات بهره‌مند شوند.

وی تاکید کرد: رونق بازار مسکن، خانه دار شدن اقشار مختلف به ویژه دهک‌های متوسط و پایین و افزایش مشارکت انبوه سازان در طرح‌های عمرانی از مهمترین اهداف اجرای طرح‌های مختلف مسکن در استان است که در این میان اعطای تسهیلات با باز پرداخت بلند مدت می‌تواند نقش موثری در تحقق اهداف این حوزه ایفا کنند.

گفتنی است با توجه به سود 18 درصدی وام 250 میلیون تومانی اقساط ماهانه این تسهیلات حدود 3.9 میلیون و سود آن در دوره بازپرداخت 20 ساله حدود 676 میلیون تومان خواهد بود.

برچسب ها:دیدگاه ها   هیچ نظری ثبت نشده است

  1. هنوز درباره این خبر هیچ دیدگاهی وجود ندارد. دیدگاه خود را درباره این موضوع بیان کنید.
برای نمایش نام کامل خود، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

رویال وب
آژانس طراحی و تبلیغات