11 هزار ‌ و 600 واحد مسکن ملی در پرند در حال ساخت است

مدیرعامل شهر جدید پرند با اعلام تعیین تکلیف سهمیه 26 هزار واحدی ملی مسکن در پرند از فعال بودن کارگاه ساخت 11 هزار و 600 واحد مسکن ملی در پرند خبرداد.

زمان مطالعه 1 دقیقه

11 هزار ‌ و 600 واحد مسکن ملی در پرند در حال ساخت است

به گزارش روز دوشنبه ایرنا از وزارت راه و شهرسازی، «محسن وطن خواهی» در مراسم بازدید از پروژه طرح اقدام ملی مسکن در اراضی 130 هکتاری پرند، افزود: سهمیه طرح اقدام ملی مسکن در پرند 26 هزار واحد است که هم اکنون 11 هزار و 600 واحد فعال است.

مدیرعامل شهر جدید پرند ادامه داد: با موافقت شورای عالی شهرسازی و معماری 15 هزار واحد در اراضی الحاقی نیز احداث خواهد شد که طراحی و آماده سازی آن انجام شده است.

وطن خواهی افزود: پرونده مسکن مهر پرند با تامین خدمات زیربنایی و روبنایی به زودی بسته می شود.

وی اقدامات شهر جدید را به منظور دسترسی به شهرهای پیرامون و تسهیل در تردد به ویژه مترو، مناسب ارزیابی کرد.

به گزارش ایرنا، اکنون بخش عمده‌ای از 2 میلیون و 200 هزار واحد مسکن مهر کشور که در دولت‌های یازدهم و دوازدهم تکمیل شده تحویل مردم داده شده و تا پایان فعالیت دولت مختومه خواهد شد.

تعدادی از این واحدها باقی مانده است که بلامعارض و بدون متقاضی است و نزدیک به 25 هزار واحد نیمه تمام در کشور وجود دارد که اغلب در مرحله نازک‌کاری و نصب انشعاب‌ها قرار دارد.

اصفهان بعد از تهران دومین استان از نظر تعداد واحد مسکن مهر محسوب می شود و از ابتدا ساخت 160 هزار واحد مسکن مهر در استان اصفهان شروع شد و به جز 2 طرح که مشکل‌دار بود بقیه با تلاش مسوولان به اتمام رسیده است.11 هزار ‌ و 600 واحد مسکن ملی در پرند در حال ساخت است

دیدگاه ها   هیچ نظری ثبت نشده است

  1. هنوز درباره این خبر هیچ دیدگاهی وجود ندارد. دیدگاه خود را درباره این موضوع بیان کنید.
برای نمایش نام کامل خود، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

رویال وب
آژانس طراحی و تبلیغات